کاشت مو چیست؟ بهترین روش های کاشت مو، مزایا و عوارض کاشت مو پذیرش۲۴

همچنین مصرف آنتی‌هیستامین خوراکی هم به کاهش خارش کمک می‌کند. در انگلیس تخمین زده می­‌شود که دو سوم مردان در زندگی خود طاسی را تجربه خواهند کرد.

در روش FUE، که یکی از روش‌های رایج کاشت مو است، موهای کاشته شده در عرض چند روز به پوست سر چسبیده و در عرض ۱۰ تا ۱۴ روز، پوشش‌دهی کامل به پوست سر می‌رسد. در این روش، پس از چند هفته، موهای کاشته شده شروع به رشد می‌کنند و پس از ۳ تا ۶ ماه، موهای کاشته شده به طور کامل محکم شده و در حال رشد طبیعی هستند.

شما می‌توانید با مشاهده نتایج قبل و بعد کلینیک تخصصی آفرینش و بررسی نظرات کسانی که کاشت مو انجام داده اند بهترین تصمیم را برای انتخاب کلینیک و روش کاشت مو بگیرید. این روش در واقع برای ترمیم مو استفاده می‌شود و جنس مو کاملا مصنوعی می‌باشد. ناگفته نماند قبل از ساخت گرافت‌های فرد مورد بررسی دقیق متخصصان قرار می‌گیرد تا موهای به دست آمده کاملا شبیه به موهای طبیعی فرد باشد.

نسبت به نوع طاسی، جنس مو و میزان تراکم درخواستی بهترین روش کاشت توسط پزشک انتخاب خواهد شد. با مشاهده نتایج قبل و بعد از کاشت مو کلینیک آفرینش شما می‌توانید تصور بهتری از نتیجه کاشت مو خود داشته باشید. برای تشخیص اعتبار یک کلینیک کاشت مو بهترین راه مشاهده سوابق و رضایت مراجعین می‌باشد.

جدول روند وضعیت موها بعد از کاشت

قطعا مهم ترین اهداف م رضایت مشتریان گرامی و رسیدن به نتیجه مورد رضایت آن ها می باشد. با سلام و ممنون از شما، به طور کلی در صورت عدم برخی از موارد بهداشتی و همچنین عدم مراقبت های قبل و بعد از کاشت مو احتمال بروز عفونت و آسیب به موی کاشته شده وجود دارد. علاوه بر این تخصص پزشک جهت پیوند مو از دیگر مسائلی است که در صورت دارا نبودن آن احتمال ایجاد عفونت را افزایش می دهد.

با توجه به چندتار مویی گرافت های بانک مو پشت سر میتوانیم در این روش شاهد کاشت ۵۰ هزار تار مو در محل طاسی باشیم که حدودا ۴ برابر روش های دیگر می باشد. البته این روش مناسب تمام افراد نمی باشد و قبل از انجام باید توسط پزشک متخصص بررسی و تایید شود. اینکه آیا شما واقعا به کاشت مو نیاز دارید یا نه، مسئله ای است که البته تشخیص آن به پزشک و متخصص کاشت مو بستگی دارد. معمولا برای بیشتر افرادی که دچار کم پشت شدن مو و یا طاسی موی سر به صورت ارثی شده اند، روش های کاشت مو تجویز می شود که کاشت مو به روش SUT جدیدترین و بهترین روش کاشت مو می باشد.

در مجموع می‌توان بیان کرد که مهارت پزشک باعث افزایش سرعت عمل کاشت مو می‌شود.

این روش کاشت، در حال حاضر بهترین روش است که برای بسیاری از مراجعه کنندگان و افرادی که دچار مشکل ریزش موهای سر شده اند، به کار گرفته می شود. این روش دارای کمترین عوارض است و عمل جراحی آن بسیار ساده و بی دردسر صورت می گیرد.

دلایل و درمان ورم بعد از کاشت ابرو

اگر پزشک متخصص مهارت کافی داشته باشد، مقدار مشخصی از گرافت‌ مو را برداشته و آسیبی به بانک موی شما وارد نمی‌کند. اما در صورتی که پزشک مورد نظر مهارت کافی نداشته باشد، ممکن است بانک موی شما آسیب دیده و هرگز ترمیم نشود. اهمیت بانک مو به خصوص برای افرادی که قصد کاشت مو را دارند، بسیار زیاد است.

  • به طور کلی کچل کردن ناحیه ای از سر به پزشک متخصص مو بستگی دارد که با توجه به شرایط فردی هر بیمار، قسمت مورد نیاز را انتخاب می کند.
  • همین امر به افزایش سرعت استخراج و پیوند فولیکول‌ها کمک می‌کند.
  • خط مو استاندارد بر اساس متد پروفسور نیلفروش زاده و برای شخص آقای ایرج قادری، با توجه به آناتومی صورت وی، طراحی شده است.

به کمک این روش ابتدا پیاز موی 4میلی متری برای متقاضی کاشته می‌شود. به صورتی که متخصصان به این نتیجه رسیدند که کدام مناطق سر برای دریافت پیاز مو قوی‌تر است و می توان از آن بهترین بهترین دکتر کاشت مو در تهران نتیجه را بدست آورد. احتمال اینکه گرافت‌هایی که از بانک موی شما برداشته شده و در جلوی سرتان کاشته می‌شود جواب بدهد، به مهارت و تخصص پزشک و البته علت ریزش موی شما بستگی دارد.

کاشت و پیوند توسط موی بدن بسیار پیچیده‌تر است، به این دلیل که نیاز به بیهوشی دارد. پیوندهای برداشت شده از این مناطق ممکن است به دلایل زیبایی برای کاشت روی خط مو مناسب نباشند. در عوض، پیوند موی بدن معمولاً برای افزایش تراکم در بالای پوست سر و تاج استفاده می‌شود.

اینکه بدانید پس از کاشت مو تا چه مدتی باید استراحت کنید و مراقبت های بعد از کاشت مو شامل چه مواردی است از جمله نکات مهمی است که باید قبل از عمل از پزشک خود سئوال نمایید. قبلا لازم بود که فرد چند روز استراحت کند ولی در حال حاضر در روش SUT نیازی به استراحت طولانی نیست و فردی که کاشت مو بر روی سرش انجام شده فردای روز کاشت مو می تواند به محل کار یا محل تحصیل خود برگردد. بعد از کاشت مو داشتن یک رژیم غذایی مناسب می‌تواند باعث رشد فولیکول‌های تازه و تحریک آن‌ها شود. این رژیم غذایی می‌تواند شامل انواع ویتامین ها، مواد معدنی و سایر مواد مغذی مهم باشد.

کاشت مو

در روش میکروفیت، فولیکول‌های برداشت شده به‌صورت مستقیم در ناحیه مورد نظر کاشته می‌شود، حال آنکه در سایر روش‌های کاشت مو، فولیکول‌ها در محلول‌های ویژه‌ای نگهداری می‌شود و بعد از مدتی به ناحیه جدید منتقل می‌شوند. در روش میکروفیت خونریزی و درد وجود ندارد و تراکم زیادی به موهای افراد داده می‌شود و در نتیجه بیماران بعد از گذشت زمانی متوجه رشد خوب موهای خود می‌شوند و رضایت کاملی از عمل کاشت مو خواهند داشت. برداشت فلپ از محل بانک مو یک کار تخصصی است و باید توسط پزشک متخصص و کار آزموده انجام شود. برداشت فلپ از محل بانک مو بدون برجای ماندن هیچگونه اسکار جراحی است.

فرد باید نتیجه فشار خون و قند خون خود را نیز به دکتر تحویل دهد. هرچند رشد موهای کاشته شده به مصرف ماینوکسیدیل بستگی ندارد، اما مصرف ماینوکسیدیل ۶ ماه پس از کاشت مو، می تواند بسیار موثر باشد. اینکه از کدام تکنیک کاشت مو برای درمان طاسی سر و یا متوقف کردن ریزش موها استفاده شود، مهم است. قبلا روش هایی مانند کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش FIT مورد استفاده قرار می گرفتند که تنها تفاوت آنها نوع برداشت گرافت های مو از ناحیه اهدا کننده (معمولا در پشت سر) بود.

در این روش افراد می‌توانند از نواحی سالم سر، یا بدن موها را به ناحیه مورد نظر انتقال بدهند.

علت ایجاد شوره سر چیست و چگونه می‌توان آن را رفع کرد؟

دلیل اصلی اینکه نباید به موهای کاشته شده دست زد، این است که موهای کاشته شده در ابتدا ضعیف و حساس هستند و به مرور زمان قوی‌تر و پایدارتر می‌شوند. چرا که هرچه قدر تکنیک کاشت مو پیچیده تر باشد، تجهیزات به روز تر و تخصصی تری می خواهد که نیازمند مهارت بالا پزشک است. علاوه بر آن، کلینیک انتخاب شده و میزان سابقه و تجربه پزشک نیز بر روی قیمت نهایی تاثیرگذار است.

در صورت رعایت موارد ذکر شده احتمال بروز چنین آسیبی بسیار کم خواهد بود.

نتایج عمل ماندگار و عالی بوده و این روش امروزه در بهترین کیلینک های کاشت مو در جهان مورد استفاده قرار می گیرد. بر خلاف روش های قبلی که عمل به صورت دستی انجام می شد، در این روش از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود. در این روش تا تار موی واقعی را می توان کاشت کرد و بدون جراحی، بدون درد، بدون خونریزی و دوران نقاهت می باشد. داشتن موهای طبیعی و زیبا یکی از مهمترین عوامل زیبایی در چهره انسان محسوب می‌شود و نقش بسیار مهمی در اعتماد به نفس افراد دارد.

کاشت مو برای قسمت هایی از بدن مانند سر، ریش، ابرو، مژه، ناحیه تناسلی، سینه و قسمت هایی که دچار اسکار هستند، قابل انجام است. فولیکول های کاشته شده در قسمت در حال ریزش، تا آخر عمر شخص باقی می ماند. کاشت موی سر از جمله اعمال زیبایی مهم و پر طرفدار در بین عموم مردم می باشد.

اهمیت بررسی علت ریزش مو قبل از کاشت چیست؟

اما تمامی این روش ها بر پایه انتقال مو از نواحی مناسب، معمولا پشت گردن و کنار گوش ها، به قسمتی از سر می باشد که موی خود را از دست داده است. در پروسه کاشت موی طبیعی، ناحیه اهدا کننده باید دارای تار موهای مناسب، ضخیم و پر پشت باشد تا عمل با موفقیت به نتیجه برسد. زیرا با بررسی میزان ریزش موی فعلی آنها پیش بینی گسترش یافتن طاسی در آینده امکان پذیر نمی باشد.

انتخاب تکنیک مناسب، بنا بر بانک موی پشت سر بیمار و تراکمی که به عنوان نتیجه کاشت انتظار می رود انجام می شود.

در انتها موهای انتخاب شده در کادر مشخص شده که به صورت موضعی بی حس شده است کاشته می‌شود. اصولا زمان کاشت طولانی بوده و زمانی بین ۵ تا ۷ ساعت به طول می‌انجامد. لباس و تمامی تجهیزات لازم برای اتاق عمل در روز عمل به فرد داده میشود.

از این روش بیشتر برای درمان ریزش موی مردانه استفاده می‌شود و طی آن ریشه‌هایی که به صورت ژنتیکی در مقابل ریزش مقاوم هستند به ناحیه طاس برده می‌شوند. بعلاوه از این روش برای بازسازی ابرو، مژه، محاسن، موهای سینه و ناحیه تناسلی و پوشاندن محل زخم‌های ناشی از تصادف یا جراحی مانند کشیدن پوست و کاشت موهای قبلی استفاده می‌شود. معمولا مدت زمان کاشت مو حدود ۵ الی ۸ ساعت به طول می‌انجامد که این چند ساعت می‌تواند در افراد مختلف و با توجه به میزان تراکم مو و همچنین روش انتخابی برای کاشتن موها افزایش و یا کاهش پیدا کند. در واقع هرچه تعداد گرافت‌های مورد نیاز بیشتر باشد زمان عمل هم طولانی‌تر می‌شود.

سعی کنید نکات ذکر شده را رعایت کرده تا بعد از انجام عمل زیبایی خود دچار مشکل نشوید.

یکی از عوارضی که پس از کاشت مو ممکن است با آن روبرو شوید، خونریزی در ناحیه مورد نظر است.

به قسمتی که جراح فولیکول‌­ها را از آن برداشت می­‌کند، بانک مو و نواحی بدون موی سر که فولیکول­‌ها در آن پیوند داده می­‌شوند، نواحی دریافت کننده گفته می‌شود. کاشت مو معمولاً در کلینیک کاشت مو با بی حسی موضعی انجام می‌شود پس بعید است که شما در طول جراحی دردی را احساس کنید.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما